Kuruma Özel Eğitsel Oyun Geliştirme

Kurum içi eğitimlerinizde konuları daha akılda kalıcı kılmak, mesajlarınızı eğlenceli etkinliklerle iletmek istiyorsanız eğitsel oyunları öneriyoruz.

Yetişkinler de Öğrenirken Eğlenmek İster

Unutmayın: Bebekliğimizden itibaren yaşamla ilgili en temel bilgileri oyun oynayarak ediniyoruz. Yetişkin olduğumuzda da ihtiyaç duyacağımız bilgileri edinmenin yolu neden aynı zamanda oyun oynamak olmasın?

Yetişkinler de Öğrenirken Eğlenmek İster

Bilgi Kurdu olarak bu ihtiyacın farkındayız.Kurumlara özel geliştirdiğimiz eğitsel oyunlarda, eğitim hedeflerine odaklı senaryolarla, katılımcıların eğlenceli bir öğrenme süreci geçirmesine ve edindikleri bilgileri uzun dönemli hafızalarına kaydetmelerine yardımcı oluyoruz.

Oyunlaştırılmış Kurumsal Eğitimler

Oyunlaştırılmış Kurumsal Eğitimler, oyunlaştırma dinamiklerini kullanarak tasarlanan, her türlü eğitime adapte edilebilen yeni bir e-öğrenme formatıdır. Katılımcıları, öğrenme sürecinde eğlenceli bir ortam sunarak, bilgilenmelerini ve soru çözmelerini sağlar.

Oyunlaştırılmış Kurumsal Eğitimler

Bilgi Kurdu olarak Oyunlaştırılmış Kurumsal Eğitimler tasarlarken, eğitimleri hem simülasyon, hem oyun tabanlı içerikler haline getiriyoruz. Ayrıca içlerine, ister tek başına ister diğer katılımcılarla beraber oynanan PopQuiz adlı yeni oyunlaştırılmış test setimizi de ekliyoruz.

null

Oyunlaştırma Platformu - DNA Eros

DNA Eros Oyunlaştırma Platformu, aktif oyun oynama dışındaki her türlü oyun dinamiklerini kullanan, eğitim, satış-pazarlama, müşteri ilişkileri gibi başlıklarda süreçlerde, rekabetle ve eğlenerek yüksek fayda edinilmesini sağlayan bir yazılımdır.

Oyunlaştırma Platformu - DNA Eros

DNA Eros Oyunlaştırma Platformu ilk olarak, sektörlerinde teknoloji öncüleri olarak bilinen Opet ve Abank projelerinde denenerek geliştirilmiş ve hizmete sunulmuştur. DNA Eros, kurumsal süreç hedeflerine uygun puan toplama, rozet ve rütbe kazanımı, puanları dijital veya gerçek hediyelere dönüştürme, görev tamamlama, liderler tablosu yaratma gibi standart fonksiyonlar sunmaktadır.

Projelerimizden Örnekler

Oyun tasarlamak bizim işimiz!

Haydi, eğitsel oyun ihtiyaçlarınızı dinleyelim, önerilerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!