Articulate 360 Teams

Ayrıcalıklı ortak çalışma özellikleri, basit hesap yönetimi, öncelikli destek ve ödüllü Articulate 360 yazılım ve içerik kütüphanesine ekip erişimi sağlar.

Articulate-360-Teams-Birlikte-Tasarim

Articulate 360, hem Rise 360 hem de Storyline 360’ın yanı sıra bir dizi başka içerik geliştirme uygulamasını da içerir.

Rise 360, dakikalar içinde mobil uyumlu esnek kurslar oluşturmayı kolaylaştırır.

Ekibiniz, herhangi bir manuel ince ayar yapmadan her cihazda çalışan etkileşimli içerikler ve e-eğitimler geliştirmek için Storyline 360’ı kullanabilir.

Articulate-360-Teams-Isbirligi

Kolay İşbirliği

Articulate 360 Teams, ekibinizin Storyline 360 ve Rise 360 projelerinde işbirliği yapmasını kolaylaştıracak ürün özellikleri içerir.

Storyline 360’ta ekipteki herkes doğrudan uygulama içinden erişebileceği paylaşılan bir şablon, slayt ve sahne koleksiyonu oluşturabilirler.

Rise 360’ta aynı anda kurslar oluşturabilir ve düzenleyebilirler. Ayrıca öğrenme bloklarından oluşturulmuş özel blok şablonlarını da paylaşabilirler.

Kolay Ekip Yönetimi

Kolay Hesap Yönetimi: Articulate 360 Teams, kullanıcı, koltuk ve fatura bilgilerini tek bir yerden yönetmenize olanak tanır.

Takım Yönetimi: Daha fazla lisans ekleyin, yeni kullanıcılar davet edin, grup yöneticileri atayın ve kullanıcı izinlerini saniyeler içinde güncelleyin.

Koltuk Yönetimi: Atanmamış koltukları görüntüleyin, kimin koltuğu olduğunu görün, daha fazla koltuk ekleyin ve ekibiniz değiştiğinde koltukları ve içeriği başkalarına aktarın.

Articulate-360-Teams-Ekip-Yonetimi
Articulate-360-Teams-Tasarruf

Birleştirilmiş Faturalandırma

Bütçeleme ve gider yönetimini basitleştirin. Articulate 360 Teams lisansı ile tüm ekip koltuklarınızı kapsayan bir yıllık fatura ödersiniz.

On veya daha fazla lisans almak istediğinizdeyse, Articulate 360 Teams’e özel toplu indirimlerimizle o kadar çok tasarruf edersiniz.

Daha Fazla Varlık, Daha Az Maliyet

Articulate 360’ta sürekli genişleyen içerik kütüphanesi Content Library 360 ile tasarım maliyetlerinizi düşürün.

Özenle tasarlanmış şablon tasarımlar parmaklarının ucundayken, ekibinizdeki herkes çok daha az şirket kaynağı harcayarak profesyonel görünümlü harika içerikler ve e-eğitimler oluşturabilir.

Articulate-360-Teams-Sablon-Icerik-Kutuphanesi
Articulate-360-Teams-Review-360

Daha Hızlı Proje İnceleme Süreci

Firmanız veya müşterileriniz için geliştirdiğiniz projelerde inceleme sürecini basitleştirerek ekibinizin yaratım sürecini hızlandırabilirsiniz.

Ekibinizdeki herkes, projelerle ilgili paydaşlardan birleştirilmiş geri bildirim almak için Review 360‘ı kullanabilir.

Video Çekimleri Oluşturun: Ekrandaki etkinliğinizi kaydederek öğrencilere tam olarak bilmeleri gereken şeyi gösterin. Ardından kolayca başlıklar, karakterler ve kaydırma ve yakınlaştırma efektleri ekleyin.

Yazılım Kullanımını Simüle Edin: Simülasyonları günler değil, dakikalar içinde oluşturun. Ekranınızı kaydedin, ardından kayıtları istediğiniz gibi düzenleyin.

Ekran Kayıtları Oluşturun: Replay 360 veya Mac’te bulunan ekran kaydı uygulamamız Peek 360 ile kaydettiğiniz özel ekran görüntüleri de dahil olmak üzere herhangi bir tür veya formattaki videoları içe aktarın.

Sınırsız Depolama

Articulate 360 Teams lisansı, ekip üyelerinize projeler üzerinde işbirliği yapmak için ihtiyaç duydukları tüm alanı sağlayan sınırsız depolama alanı verir.

Büyük HD video, ses ve görüntü dosyalarıyla dolu olanlar da dahil olmak üzere, en büyük içerik ve kurslarını istedikleri zaman gözden geçirilmek üzere Articulate 360’a gönderebilirler.

Articulate-360-Teams-Sinirsiz-Depolama

Articulate 360 Teams’in tüm özelliklerini öğrenmek ve Bilgi Kurdu farkıyla eğitim-danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak üzere bizi arayın!