Sağlık ve İlaç Sektörüne Yönelik Dijital Uygulamalar

Sağlık ve ilaç sektörlerinde geliştirdiğimiz dijital dönüşüm uygulamalarıyla daha verimli geri bildirim, raporlama ve analiz araçları sunuyoruz.

Sağlık ve ilaç sektörü dijital dönüşüm uygulamaları, sektörel olarak çok büyük fırsatlara kapı açıyor.

Özellikle hastalarla, hekimlerle ve saha personeli (tıbbi mümessiller) ile iletişim kurmak, onların ihtiyaçlarını dinlemek ve çözümler üretmek adına yapılan yatırımlar geri dönüşlerini çok kısa sürede veriyorlar.

Bu amaçla Bilgi Kurdu Eğitim ve Yazılım Hizmetleri olarak sağlık ve ilaç sektörüne yönelik geliştirdiğimiz dijital dönüşüm uygulamaları, kurumların ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlanıp, kısa sürede hayata geçirilebiliyor.

Aşağıda bazı uygulamalarımızın özetlerini bulabilirsiniz.

Mobil Anket - Mobil Test

Tüm eczacı, hekim ve saha personelinize ister aynı anda ister farklı zamanlarda uygulayabileceğiniz anketler, quizler ve testler yaratabilirsiniz. Gönderdiğiniz testleri “canlı yayın raporu” aracılığıyla takip edebilir, anket sonuçlarını detaylı raporlarla analiz edebilirsiniz. Ürün bilgisi testlerini, sene sonu performans sınavlarını DNA Mobil Test uygulamasıyla düzenleyebilirsiniz.

Etkinlik ve Toplantı Yönetim-Otomasyon Platformu

Sınıf içi eğitimler, kapalı veya açık mekanlardaki toplantılar ve etkinliklerinizi tek bir noktadan yönetebileceğiniz yepyeni bir platform DNA SET. Etkinliklerinizi yönetmek, bütçelemek, etkinlik sonrası değerlendirme anketleri yapmak ve hepsinden önemlisi bunları raporlayarak ölçmek-değerlendirmek Bilgi Kurdu’nun geliştirdiği DNA SET platformu ile artık çok kolay.

Mülakat Bazlı Yetkinlik Değerlendirme Uygulaması

Bilgi Kurdu’nun E-Öğrenme Platformu DNA LMS, yüzyüze yapılan yetkinlik değerlendirme mülakatlarının hazırlandığı, puanlandığı, farklı kişiler tarafından değerlendirilip otomatik Excel raporları üreten yeni bir hizmeti daha uygulamalar kütüphanesine ekledi. Böylelikle yüz yüze yapılan tüm mülakatların soruları-cevapları, geri bildirimleri ve sonuçları ister web ister mobil cihazlar üzerinden yürütülen uygulamayla sadece dakikalar içinde hazır!

Yazılı Sınav Uygulaması

Bilgi Kurdu, yazılı sınav cevaplarının cep telefonundan yüklenebildiği ve farklı kişiler tarafından web üzerinden değerlendirilip otomatik Excel raporları üreten yeni bir hizmeti uygulamalar kütüphanesine ekledi. Böylelikle E-Öğrenme Platformu DNA LMS içinde, ara dönemlerde veya sene sonunda yapılan yazılı sınavların sonuçları ve geri bildirimleri sadece dakikalar içinde hazır!

Satış Performansını Artırmak İsteyen Firmalara Harika Bir Önerimiz Var!

Detaylı İnceleyin

Toplantılarını Uzaktan Yönetmek İsteyenlere Harika Bir Önerimiz Var!

Detaylı İnceleyin

Haydi, kurumsal e-öğrenme ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!