Kuruma Özel E-Öğrenme İçeriği Geliştirme

Firmanızdaki eğitim organizasyonunuzu daha yakından takip etmek ister misiniz? Kısa zamanda daha verimli bir e-öğrenme operasyonuna kavuşmak, çalışanlarınızın 7/24 yararlanabileceği bir kaynak yaratmak ister misiniz?

İşinin Ehli E-Öğrenme Ekibimiz

Bilgi Kurdu’nun İçerik Geliştirme ve E-Öğrenme Tasarımı Ekibi, sektörün en deneyimli ve yaratıcı uzmanlarından oluşuyor.  E-öğrenme alanında içerik tasarımı, görsel tasarım, zengin internet uygulamaları, animasyon, oyun ve simülasyon uygulamaları geliştirme konusunda iddialıyız.

Hızlı ve Maliyeti Düşük İçerik Geliştirme

Bilgi Kurdu, geliştirdiği veya kullandığı yeni inovatif yazılımlar sayesinde, e-öğrenme içerik geliştirme süreçlerini kısaltıyor. Böylece müşterilerimiz kısa sürede maliyetleri düşük, şık, eğlenceli ve her ortamda çalışan (masaüstü, tablet, mobil içerik) içeriklere sahip oluyorlar.

Tüm LMSler İle Uyumluluk

Geliştirdiğimiz tüm e-öğrenme içerikleri SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC ve X-Api uyumludur. Bu yüzden eğer zaten daha önceden bir LMS (Öğrenme Yönetim Sistemi) aldıysanız sizin için geliştireceğimiz içerikler, eğer sisteminiz bu e-öğrenme standartlarını destekliyorsa, sorunsuz çalışacaktır.

Mobil Platformlarla Uyumluluk

Sizin için geliştireceğimiz e-öğrenme içerikleri hem internet üzerinden, hem masaüstünüzde, ister tablet, ister akıllı telefonlarınızda çalışacaktır. Böylece sunduğunuz kaynaklara, hedef kitleniz her an her yerden ulaşabilecektir. Mobil uyumluluk günümüz e-eğitim sistemlerinin vazgeçilmez bir standardıdır.

Kendi İçeriğini Geliştirmek İsteyenlere Harika Bir Önerimiz Var!

Hem mobil hem video tabanlı içerik geliştirmek artık çok kolay!

Sizinle birlikte büyüyen tek «e-öğrenme içerik geliştirme» yazılımı olan Articulate Storyline ile etkileyici & etkileşimli eğitimler yaratın. Amatör bir içerik geliştirici olsanız bile, Bilgi Kurdu’nun sunduğu online eğitimler ile kısa sürede profesyonelleşin.

PowerPoint kullanmayı bilen herkes, e-öğrenme dünyasında devrim yaratan Articulate Storyline 360 İçerik Geliştirme yazılımını kolaylıkla kullanabiliyor.

İçerik geliştirme maliyetlerinizi en az 3’te 1 oranına düşürün!

Detaylı İnceleyin

Hangi Başlıklarda E-Öğrenme İçerikleri Geliştiriyoruz?

Kurumlara özel ürettiğimiz e-öğrenme içeriklerinde ürün tanıtım eğitimleri, kişisel gelişim, yönetim becerileri, finans ve bankacılık konuları başta geliyor.

E-Oryantasyon projeleriyse, eöğrenme sistemine yeni geçen firmalar tarafından en çok tercih edilen başlık olarak öne çıkıyor.

Ayrıca Bilgi Kurdu tarafından uygulanan “Eğitimde Maksimum Performans Süreci” ile de eğitimlerden maksimum verimi almanızı sağlıyoruz.

Articulate Storyline Tabanlı İnteraktif İçerikler

Kurumunuza özel içerik geliştirme hizmeti, yüksek maliyetli olmaktan çok uzak. Çünkü artık e-eğitimlerinizi Articulate Storyline ile mobil uyumlu geliştiriyoruz.

Simülasyonlar

SimTEST Eğitsel Simülasyon Platformu ile, davranış değişikliği yaratacak ve ölçümleyecek size özel simülasyonlar tasarlıyoruz.

Oyunlar

İçerik geliştirme çalışmalarımızda, eğlenmenin eğitimde güçlü bir motivatör olduğunu gözeterek, sizlerle birlikte eğlenceli eğitim materyallerini kısa sürede yaratıyoruz.

Haydi, kurumsal e-öğrenme ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!