DNA Mentor Online Koçluk Mentorluk Platformu

DNA Mentor ile kurumsal koçluk, mentorluk ve gelişim programlarınızı tasarlayın, ölçün ve raporlayın.

DNA Mentor - Kurumsal koçluk, mentorluk platformu

DNA Mentor Nedir?

DNA Mentor, kurumların ve bireylerin koçluk ve mentorluk süreçlerini kısa sürede tasarlayıp takip etmelerini sağlayan, internet tabanlı bir online gelişim platformudur.

Tüm kurum içi veya bireysel mentorluk programınızı DNA Mentor ile planlar, yürütür ve raporlarsınız. 

DNA Mentor - Kurumsal koçluk, mentorluk platformu

Online Mentorluk

Online Mentorluk Sistemine Hazırlık

Programınızın amacını tanımladıktan sonra (öğrenme, yetkinlik geliştirme, yeni işe girenleri uyumlama gibi) ve ölçülebilir hedefler oluşturun. DNA Mentor içinde bu hedeflere erişmek için mentilerinize görevler verebilirsiniz.

Mentör ve mentilerinizde eşleşme yapmak için hangi eşleştirme ölçütlerini kullanmak istiyorsunuz? Deneyim? İlgi alanları? Kariyer hedefleri? Bunları belirleyip seçimleri yaptırın.

DNA Mentor - Kurumsal koçluk, mentorluk platformu

Kaynak Yönetimi & Raporlama

DNA Mentor, proje boyunca yararlanılacak tüm kaynaklarınızı ister proje bazlı ister hedef bazlı olarak platforma ekleme imkanı sunuyor. Kaynak kullanımını da raporlamak çok kolay.

“Mentör-mentinin ilerlemesini nasıl ölçeceksiniz? Programın başarısını nasıl değerlendireceksiniz?” sorularının cevaplarını oluşturup projenizi başlatın. Geniş ve özelleştirilebilen raporlama olanaklarıyla DNA Mentor projenizi her adımda iyileştirmenizi sağlar.

Haydi, kurumsal e-öğrenme ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!