DNA SET – Etkinlik ve Toplantı Yönetim-Otomasyon Platformu

Sınıf içi eğitimler, kapalı veya açık mekanlardaki toplantılar ve etkinliklerinizi tek bir noktadan yönetebileceğiniz yepyeni bir platform DNA SET.

Etkinliklerinizi yönetmek, bütçelemek, etkinlik sonrası değerlendirme anketleri yapmak ve hepsinden önemlisi bunları raporlayarak ölçmek-değerlendirmek

Bilgi Kurdu’nun geliştirdiği DNA SET platformu ile artık çok kolay.

Tek Noktadan Yönetim

DNA SET: Tüm Sınıf, Etkinlik ve Toplantı yönetiminizi yapabileceğiniz DNA SET yazılımı, DNA Akademi‘nin bir modülü olarak sunulmasının yanında, tek başına da kullanılabilecek bir platformdur. Mevcut, geçmiş ve gelecek tüm etkinliklerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Takvim Ekranından MS Outlook Programına

DNA SET içinde eklenen tüm etkinlikler, renk kodlarına göre ayrılmış olarak, Takvim ekranında görüntülenirler. İster Takvim üzerinde isterseniz de Etkinlikler Listesinden yeni etkinlik ekleyebilir, mevcut etkinlikleri güncelleyebilirsiniz. Tüm etkinliklerinizi MS Outlook programınıza kayıt yapabilirsiniz.

Değerlendirmeler

DNA SET, tüm etkinlik yönetiminizi geliştirmeniz üzere farklı değerlendirme araçları sağlar:

 • Eğitim Değerlendirme
 • Katılımcı Değerlendirme
 • Eğitmen Değerlendirme
 • Mekan Değerlendirme

Tanımlar

DNA SET içinde

 • Farklı etkinlik tiplerini,
 • Etkinlik veya eğitim tedarikçi şirketleri,
 • Eğitimci,
 • Mekan bilgilerini,
 • Ve bildirim yapacağınız e-posta şablonlarını

tek bir ekrandan tanımlayıp, yönetebilirsiniz.

E-Posta Şablonları

DNA SET üzerinden yollanacak her türlü bildirim, yönlendirme, haber ve değerlendirme mesajlarını, sunulan gelişmiş E-Posta Şablonları aracıyla düzenleyebilirsiniz.

Anketler

DNA SET, tüm etkinliklerinizin değerlendirmelerini yapmanız üzere gelişmiş bir Anket Yönetimi sunmaktadır. Detaylı analiz raporları da üreten anketlerde çoktan tek, çoktan çok seçmeli, açık uçlu, yıldız dereceli veya skala değer seçmeli soru tipleri kullanabilirsiniz.
DNA SET – Etkinlik ve Toplantı Yönetim-Otomasyon Platformu

Toplantılarını Uzaktan Yönetmek İsteyenlere Harika Bir Önerimiz Var!

Hem mobil hem web tabanlı etkinlik yönetim platformu DNA SET ile eğitim ve toplantılarınızı organize etme artık çok kolay!

Sınıf içi eğitimler, kapalı veya açık mekanlardaki toplantılar kurumların vazgeçilmez etkinlikleridir.
Bu etkinlikleri yönetmek, bütçelemek, etkinlik sonrası değerlendirme anketleri yapmak ve hepsinden önemlisi bunları raporlayarak ölçmek-değerlendirmek zorlayıcı bir iştir.

İşte Bilgi Kurdu’nun bu zorlayıcı iş için geliştirdiği çözümü nihayet hazır:

Değerli müşterilerimizden gelen talepler ve öneriler doğrultusunda;

 • Sınıf Eğitimlerinizi,
 • Etkinliklerinizi,
 • Toplantılarınızı,
yönetmek için kullanacağınız yepyeni, bulut tabanlı etkinlik ve toplantı otomasyon platformumuz DNA SETi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

DNA SETSınıf, Etkinlik & Toplantı Yönetim-Otomasyon Platformu

Haydi! Eğitimlerinizi, etkinlik ve toplantılarınızı yönetmek üzere sizi DNA SET ile tanıştıralım. Mutlu müşteri ailemize siz de katılın!