Eğitsel AnimasyonlarBizim İşimiz

Bilgi Kurdu ‘nun

eğitsel Animasyon ve İllüstrasyon ekibi

sektörün en deneyimli çizim sanatçılarından oluşmaktadır. Eğitimlerinizde kullanmak istediğiniz animasyon veya illüstrasyonların senaryo yazımları, hikaye panoları, çizim ve seslendirme işlemleri titiz bir ekip çalışmasıyla yürütülür. 

Kuruma Özel Animasyon Geliştirme

Kurum içi eğitimlerinizde konuları daha eğlenceli anlatmak, mesajlarınızı interaktif uygulamalarla vermek istiyorsanız eğitsel animasyonlar tercihiniz olmalı.

Eğitici Animasyon Filmleri

Eöğrenme içeriklerinizde uzun bir konu anlatımınız varsa, eğlenceli ve sıkılmayı önleyen animasyon filmlerini tercih edin.

Eğitici Videolar

Animasyon filmleri (videoları) tüm katılımcılarınıza aktarmak istediğiniz konuları, eğlenceli, dikkat çekici, istediğiniz noktada inetraktif uygulamalar şeklinde vermenin en kolay yoludur. Örneklerimize bir göz atın!

Kurumsal Çizgi Filmler

Kurumsal mesajlarınızı kısa sürede ve eğlendirerek vermenin etkin bir yolu da kurumsal çizgi filmler kullanmaktır.

Kurumsal Çizgi Filmler

Kısa sürede, farklı mesajları harmanlayarak belli bir kitleye iletmek kolay iş değildir. Ancak biz bu işi çok kolaylaştırıyoruz. Bilgi Kurdu Animasyon Ekibinin hazırladığı kurumsal çizgifilmler, akılda kalıcı senaryo ve görselliğiyle tercih etmeniz gereken bir hizmet!

70'den Fazla Animasyon Geliştirdik

Bilgi Kurdu Animasyon Ekibi geliştirdiği onlarca kurumsal ve eğitsel animasyonla, e-öğrenme sektöründeki en deneyimli ve yaratıcı ekiptir.

70'den Fazla Animasyon Geliştirdik

Kısa animasyon filmleri veya illüstrasyonlar tasarlatmak istiyorsanız, e-öğrenme sektöründeki en deneyimli ve yaratıcı ekibimizin size sunacağı çözüm ve hizmetleri dinlemeden kararınızı vermeyin!

null

İster Adobe Flash - İster Articulate Storyline

Eğitici animasyon veya kurumsal çizgi filmlerinizde, projenize uygun olarak ister Adobe Flash, ister Articulate Storyline ile mobil uyumlu animasyon filmleri tasarlıyoruz.

İster Adobe Flash - İster Articulate Storyline

Adobe Flash web tabanlı animasyon videoları geliştirmenin hala en etkili yazılımıdır. Articulate Storyline ise, animasyon ustalarımızın elinde, e-öğrenme içeriklerinizi zenginleştirir.

Projelerimizden Örnekler

Yaptığımız işten zevk alıyoruz. İşimizi de iyi yapıyoruz!

Haydi, kurumsal animasyon ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!