DNA EROS Oyunlaştırma Platformu

DNA EROS, devlet teşviğiyle üretilen ve tüm süreçlerinizi eğlenerek daha verimli hale getirmeyi hedefleyen bir oyunlaştırma sistemidir.
DNA Eros - Oyunlaştırma ( Gamification ) Platformu

DNA EROS – Oyunlaştırma (Gamification) Platformu

Oyunlaştırma en basit haliyle oyun oynama dışında kalan her türlü etkinliğin, daha eğlenceli ve merak uyandıran bir şekilde yapılmasıdır.

DNA EROS Oyunlaştırma (Gamification) Platformu, DNA Portal ve DNA LMS içinde paylaşılan her türlü içeriğin, portal üyesi veya üyesi olmayan kullanıcılar ile etkileşimini arttırmayı hedefler.

Amacımız ortalama katılım-izleme-etkileşim oranını, en az %50’ye yükseltmektir.

Bunu yapmak üzere kullanıcıların her türlü etkileşimlerine puan verilir.
Bu puanları kazanıp, ister dijital hediyelere (mesela rozet veya rütbe kazanabilir, daha önce giremediği bir içerik-oyun-animasyon açılabilir), ister fiziksel hediyelere dönüştürebilirler.
DNA Eros - Oyunlaştırma ( Gamification ) Platformu

DNA EROS Kurumunuza Göre Özelleştirilir

DNA EROS Oyunlaştırma (Gamification) Platformu modüler yapısı sayesinde, pek çok kurumsal iş sürecinize entegre edilebilir. İhtiyaçlarınız arttıkça, zamanla istediğiniz yeni süreçleri kurumsal oyunlaştırma platformunuza ekleyerek sisteminizi büyütebilirsiniz.

DNA EROS, sunduğu esnek entegrasyon seçenekleriyle ister size ait yazılımlar, ister paket çözümlerle eğitim, CRM, müşteri ilişkileri, çağrı merkezi gibi kurumsal süreçlerinizle bütünleşik çalışır.

Tüm mobil cihazlarla uyumludur.
Kullanımı çok kolay kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir.
DNA EROS esnek tasarım alt yapısı sayesinde kurumsal ihtiyaçlara göre farklı temalarda kullanılabilir.
 • null

  Güçlü Raporlama Arayüzü

  DNA EROS ile içeriklerinizin kaç kişi ve kimler tarafından okunduğu, paylaşıldığı, indirildiği, sayfalarınızın hangi zaman dilimlerinde en sık ziyaret edildiği, en etkin kullanıcılar gibi özelliklerini rapor olarak alabilir, Excel’e aktarabilirsiniz.

 • null

  Mobil Uyumlu

  DNA EROS yeni nesil responsive arayüz (UI) yazılımlarını kullanarak, heryerden erişimi mümkün kılıyor. İster internetten, ister tabletten , ister mobil cihazlardan bağlanın! Teknolojinin gücünden faydalanın.

 • null

  Etkileşim Arttırma

  Puanlarla elde edilen rütbeler ve rozetler iç motivasyonu arttırır: Kullanıcıları, portalınız içinde çok fazla ziyaret edilmeyen alanlara, bilgi parçalarına, kurumsal ürünlerin sayfalarına girmeye teşvik eder. Kullanıcıların tüm profil bilgilerini girerek puan almalar sayesinde, demografik özellikleri üzerinden onlara direk çözüm-ürün vs. önerilebilir. 

Temel Özellikler

DNA EROS Oyunlaştırma Platformunun Kurumsal Faydaları Nelerdir ?

Kurumsal olarak, markanızın veya pazarlanan ürünün kullanıcıya sağlayacağı faydaların farklı alanlardan iletişimi yapılır. Buna tepki veren kullanıcılar ödüllendirilir. Mesela yorum yapan veya sosyal medyada sizden bahsedenler gibi. Bu sayede kullanıcılar topladıkları puanlarla, belirli ürünlerinizi ilgili mağazalardan hediye olarak alabilirler.

Size Özel Terzi İşi Projelendirme

Eğer sizin de iş süreçlerinizde –eğitim yönetimi, CRM veya müşteri destek gibi– sıkıntılarınız varsa ve daha verimli bir kullanım ihtiyacı içindeyseniz, kurumlarla daha önce yaptığımız çalışmaları gelip gösterelim. Size sunacağımız demolarla mutlaka size uygun bir çözüm yaratacağımıza inanıyoruz.

Demo İstiyoruz
 • Teşvik Sistemi

  Puanlarla elde edilen rütbeler ve rozetler iç motivasyonu arttırır:  Kullanıcıları, portal veya kurumsal yazılımınız içinde çok fazla ziyaret edilmeyen alanlara, bilgi parçalarına, kurumsal ürünlerin sayfalarına girmeye teşvik eder.

 • Çözüm-Ürün Önerme

  Kullanıcıların tüm profil bilgilerini girerek puan almaları sayesinde, demografik özellikleri üzerinden onlara direk çözüm-ürün vs. önerilebilir. Kazandıkları dijital hediyeler gerçek fiziksel hediyelere dönüştürülebilir.

 • Online Eğitim Yönetiminde Performans ve Verim

  Dinamik puanlama ve görev sistemi sayesinde, tüm eğitsel aktiviteler için kullanıcı veya grup bazında yönlendirmeler yapılabilir. Böylece istenen kişi veya gruplar, hedeflenen bilgiye doğru yönlendirilerek, aktiviteler tamamlatılır.

 • Anında Geri Bildirim

  Anında geri bildirim özelliği sayesinde, iç motivasyonları artırılarak doğru yapılan eylemler teşvik edilir. Böylece kısa sürede yanlış bilgi ve buna bağlı eylemlerin azaltılması sağlanır.

 • Eğlenceli Bir Rekabet Ortamı

  Liderler tablosu, haftanın kullanıcısı, X rozetinin sahibi gibi teşvik edici kurgularla, kullanıcılar arasında eğlenceli bir rekabet ortamı sağlanır. Portal veya süreç içi etkileşim düzeyi yükseltilir. Kullanıcılar farkında olmadıkları pek çok alana girerek, bilgi seviyelerini arttırırlar.

 • Birlikte Çalışma & Takımdaşlık

  Ulaştıkları seviyeyle elde edecekleri bazı hediye-puan-rozet veya rütbeleri, arkadaş oldukları diğer kullanıcılara gönderebilirler. Böylece kurulu sistem içindeki diğer kullanıcılarla iyi bir iletişim ortamı kurarak, birbirlerinden uzakta olsalar bile, birlikte çalışma süreci başlatabilirler.

İş Ortaklarımız & Müşterilerimiz;Dostlarımız

Bilgi Kurdu DNA EROS Referanslarımızdan Bazıları

İnsanların eğlenirken ve bir eylemi kendileri yapıyorken en iyi şekilde öğrendiklerini biliyoruz.

Bu bilgimizi, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirip eğlenceli projelere dönüştürüyoruz.

Hepsi sizin sayenizde…

“Günde bir defa gülmeli ve neşeli olmalısın. Sevinci öğrenirsek başkalarına acı vermeyi unuturuz.” – Friedrich Nietzsche

Haydi, iş süreçlerinizdeki ihtiyaçlarınızı dinleyelim, oyunlaştırma çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!