DNA AdvanTEST Online Ölçme Değerlendirme Platformu

Türkiye’nin uzaktan eğitimde bu en gelişmiş bulut tabanlı ölçme değerlendirme yazılımını denemeden karar vermeyin!

Kişiselleştirilmiş Sınav Uygulaması

Türkiye’de yazılan en gelişmiş web tabanlı test sistemlerinden biri olan DNA AdvanTEST, kolay ve gelişmiş modlarında çalışarak, kullanıcı ihtiyaçlarına göre sınavları 10 dakika kadar kısa sürelerde hazırlayabiliyor.

AdvanTEST’te aynı sorularda farklı cevap şıkları ile Türkiye’de ilk defa uygulanan “kişiselleştirilmiş sınav” yöntemini kullanabilirsiniz.

15 farklı soru tipi
Gelişmiş kopya önleme sistemi
Pratik yapma, yarışma ve basit / gelişmiş sınav modları

KurumsalArayüz Adaptasyonu

Günümüz yazılım teknolojilerini ve trendlerini sürekli takip eden Bilgi Kurdu E-Öğrenme & Yazılım Hizmetleri, yenilikçi bir yaklaşımla tasarladığı Web Tabanlı Online Test Sistemi DNA AdvanTEST’i ilk olarak Koç Holding bünyesinde 50.000 kişiye hitap edecek yeni Gelişim Platformunda kullandı.

Akabinde Citroen, DHL, CallUS, Allianz, Akbank gibi uluslararası firmaların da kullanımına sunulan AdvanTEST, bugüne değin 2 milyondan fazla online sınav gerçekleştirdi.

Geri bildirim verme opsiyonu
Resim, video veya ses dosyaları ile soru sorma
Sürükle-bırak yaparak sınav oluşturma

Mobil Arayüzler

Tüm kullanıcı arayüzleri tablet ve akıllı cihazlarla uyumlu olan DNA AdvanTEST’te sınavlarınızı, ister herkese aynı soruları sorarak, ister herkese aynı havuzdan farklı sorularla yapabilirsiniz.

Sınırsız sayıda soru bankasını kataloglayarak kolaylıkla web tabanlı sınavlar hazırlayabileceğiniz platformumuz, Bilgi Kurdu’nun 3 senelik araştırmaları sonucunda ortaya çıktı ve devlet teşviğiyle geliştirilmeye devam etmektedir.

Sınav zorluk derecesini manuel veya otomatik ayarlama
Şablon sorular oluşturarak farklı sınavlarda kullanma
Farklı soru bankalarında kullanmak üzere ve kolay arama için soruları etiketleme

DNA AdvanTEST Temel Özellikleri

İş Ortaklarımız & Müşterilerimiz;Dostlarımız

Bilgi Kurdu DNA AdvanTEST Referanslarımızdan Bazıları

Kimi zaman müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulurken, kimi zaman birlikte çalışmıyor olsak bile aynı hedeflere sahip olduğumuzu anlarız.

Müşterilerimizin hedeflerini anlayıp onlara en doğru yaklaşımı sunan mühendislerimiz sayesinde…

“Hayatın asıl amacı, bilgi değil eylemdir.” – Thomas Henry Huxley

Haydi, kurumsal portal ve intranet ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!