Eğitim Videoları;Fotoğrafları

Bilgi Kurdu ‘nun uzmanlık alanlarından biri de

mikro öğrenme ve tanıtım videoları & fotoğrafları

üretimidir. Eğitimlerinizde kullanmak istediğiniz video ve fotoğrafların senaryo yazımları, profesyonel çekimleri, gerekli oyuncu kadrosunun sağlanması ve post-prodüksyon işlemleri tarafımızdan yürütülür.

Kuruma Özel Mikro Öğrenme Tabanlı Video İçeriği Geliştirme

Kurum içi eğitimlerinizde konuları daha ayrıntılı ortaya koymak, çalışanlarınıza mesajlarınızı akıllı telefonlardan bile erişilebilir,kısa ve akıcı konu anlatımlarıyla dilediğiniz zaman ve mekanda iletmek istiyorsanız mikro öğrenme videolarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğitici Videolar

Eğitici kurumsal videolarınızı ister yerinizde ister stüdyoda çekerek hazırlıyoruz.

Eğitici Videolar

Herkesin heryerden erişerek, kısa sürede aktarılmak istenen bilgiye erişebileceği bir yöntem haline gelen video tabanlı eğitimler ile çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın yönetsel, mesleki ve kişisel gelişimi destekleyin.

Mobil Cihazlarla Uyumluluk

Kurumsal mobil eğitime en uygun format olan video tabanlı eğitimler için Bilgi Kurdu'nun özel çözümlerini dinleyin!

Mobil Cihazlarla Uyumluluk

E-Öğrenmme alanındaki yeniliklerden biri olan mobil cihazlardan ve tabletlerden eğitim, kurumların giderek favori ihtiyacı haline geliyor. Kurumsal eğitim videoları da bu alandaki en çok tercih edilen format olarak karşımıza çıkıyor.

Etkileşimli Videolar

Seyircinin konsantrasyon ve dikkatini sürekli olarak eğitsel içeriğe odaklamasını sağlayan yepyeni bir teknolojimiz var!

Etkileşimli Videolar

Bilgi Kurdu'ndan, video tabanlı eğitimlerin verimliliğini ve ölçülebilirliğini artıran yepyeni bir format: İnteraktif Video. İnteraktif video, kurumunuza özel eğitsel video içeriği geliştirme hizmetinde çığır açıyor.

Kampus Tube

Eğitici kurumsal videolarınızı Bilgi Kurdu'nun sunduğu Kampus Tube portalında barındırın.

Kampus Tube

Kampus Tube video eğitim portalında ürün, satış-pazarlama, bilgilendirici videolar yayınlayın. Raporlayın. Kullanıcıların paylaşımını ve etkileşimlerini yükseltin.

Projelerimizden Örnekler

Yaptığımız işi seviyoruz, ve işimizi iyi yapıyoruz!

Haydi, kurumsal e-öğrenme ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!