SimTEST Eğitsel Simülasyon ve Davranış Ölçümleme Platformu

Online ölçme & değerlendirme alanında çıtayı Oyunlaştırılmış Simülasyon Programı SimTEST ile yükseltiyoruz

Senaryo Tabanlı Simülasyonlar

SimTESTonline ölçme değerlendirme alanında Kirk Patrick 3. seviye ölçüm yani kişilerin aldıkları eğitim sonrasında oluşan davranış değişikliklerini belirlemek üzere yaratılmış senaryo tabanlı bir simülasyon platformudur.

Bu platformumuzda, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre, kişilerin görev yaptıkları ortam izomerik olarak modellenir Katılımcılar platform üzerinde, çalışma arkadaşları veya müşterilerle muhatap olarak, eğitimde öğrendikleri bilgileri belirli senaryolar dahilinde simülasyonlu olarak sınarlar.

Satış Becerilerini Geliştirme

Alınan eğitimlerin ardından ilk 4 haftada tüm satış personelinin edindikleri bilgilerin %84’ünü unuttukları biliniyor.

SimTEST, özellikle bu tip eğitimlerin ardından edinilen bilgilerin davranışlara ne kadar yansıdığını gözlemlemek, hem de katılımcılara teknik ve ürün bilgilerini hatırlatmak amacıyla tasarlanmıştır.

Eğitim sonrası ölçme-değerlendirme süreci, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre bir SimTEST senaryosu yazılarak şekillendirilir. Soru-cevap şeklinde yer alan diyaloglar ile kişinin aynı zaman sürecinde sergilemesi gereken davranışlar da senaryo içine serpiştirilir.

Simülasyon neticesinde alınan puanlar, ister dijital isterseniz de gerçek hediyelere dönüştürülebilir.Burada oyunlaştırma platformumuz DNA EROS da kullanılabilir.

SimTEST Temel Özellikler

"); slider_el.find(".custom_slide_item").each( function(i, el) { if(!$(this).parent(".owl-item").hasClass("cloned")){ var icon = $(this).data("icon"); var has_text = $(this).data("has_text"); var txt = $(this).data("txt"); var sub_txt = $(this).data("sub_txt"); var nav_item_class = (has_text!="") ? "has_text" : "has_no_text"; if(i==0){ nav_item_class += active_class; } var icon_btn_html = "
"; if(has_text!="") { icon_btn_html += "
" + sub_txt + "

" + txt + "

"; } icon_btn_html += "
"; slider_el.find(".section .cs_nav").append(icon_btn_html); } }); }); slider_el.owlCarousel({ items: 1, autoHeight: true, smartSpeed: 500, dots: true, slideBy: 1, navRewind: false, rtl: false, }); // Attach events to Custom Icons Nav slider_el.find(".cs_nav_item").each( function(i, el) { $(this).click(function(){ slider_el.find(".cs_nav_item").removeClass(active_class); $(this).addClass(active_class); slider_el.trigger("to.owl.carousel", i); }); }); // Call back to set Active Icon Nav TODO - bug when loop slider_el.on("changed.owl.carousel",function(e) { slider_el.find(".cs_nav_item").each( function(i, el) { //console.log(e.item.index); if(i == e.item.index) { slider_el.find(".cs_nav_item").removeClass(active_class); $(this).addClass(active_class); } }); }); });

Haydi, kurumsal e-öğrenme ihtiyaçlarınızı dinleyelim, çözümlerimizi sunalım. Mutlu müşteriler listemize siz de katılın!