blank

Bankacılık Eğitimleri

Bankacılık Eğitimleri

Bankacılar ve finans sektörü çalışanları için hazırladığımız özel eğitim müfredatımızdaki eğitimlerin bir kısmı Bilgi Kurdu DNA LMS Eğitim Yönetim Sistemi üzerinden e-öğrenme içeriği olarak da olarak da sunulmaktadır. Konularında deneyimli eğitim danışmanlarımızın liderliğinde, sizin de ihtiyaçlarınıza yönelik özelleştirilebilen modüler yapılarıyla tüm eğitimlerimiz, yatırımlarınızda yüksek geri dönüşler ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.

Yöneticilerinizin yönetsel, liderlik, koçluk becerilerini sorgulayıcı, ya da bankacılık programlarını kullanma becerisini ölçebileceğiniz, terfi sınavlarını yapabileceğiniz bir alt yapıya çok uygun maliyetlerle sahip olabiliyorsunuz. Çeşitli kırılımlarda raporları da istediğiniz kişilere göndererek sonuçları anında paylaşabilirsiniz. Bu sayede günler süren sınav yaratma, organizasyon ve raporlama süreçleri en fazla 2 gün içinde tamamlanmaktadır.

Eğitim içeriklerimiz ve DNA LMS Eğitim ve Ölçme&Değerlendirme Sistemimizle ilgili detaylı bilgi edinmek için lütfen bizi 0216 346 78 18-346 73 47 nolu telefonlardan arayınız ya da bilgi almak için iletişim formunu doldurunuz: İletişim Formu

Uzaktan eğitim demoları için tıklayınız .

Bankacılar İçin Temel Hukuk Eğitimi
Çek Hukuku Eğitimi
Şubelerde Risk Yönetimi Uygulamaları (Kredi Riski Ağırlıklı)
Bankalar İçin Teminat Hukuku Eğitimi
Temel Banka Muhasebesi
Mali Analiz Teknikleri
Bilanço Bazlı Satış – Bilanço Üzerindeki Satış Fırsatları
blank