İpragaz Online Eğitime DNA Akademiyle Başladı

Türkiye LPG sektörünün öncü markası İpragaz ve İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki markası GO, istasyonları ve çalışanlarının eğitimlerini internet üzerinden vermek üzere Bilgi Kurdu ile anlaştı.

İpragaz ve GO, modern ve yenilikçi eğitim stratejilerini uygulamak üzere, Bilgi Kurdu’nun sunduğu DNA Akademi Online Eğitim Platformunu seçti.

Bilgi Kurdu tarafından sunulan yeni nesil eöğrenme platformu DNA Akademi esnek ve değişebilir tematik arayüzü ve tüm mobil cihazlarla uyumluluğuyla öne çıkıyor.

Neden DNA AKADEMİ’yi Tercih Ettiler?

1.DNA AKADEMİ Sezgisel Arayüze Sahiptir

İster uzman düzeyinde, isterseniz de henüz bilgisayar kullanımında çırak seviyesinde olun, DNA AKADEMİ’nin kolay-sade ve şık ara yüzleri sayesinde, kullanıcılar mutlu bir deneyim yaşarlar. Kullanıcı, editör, yönetici rollerindeki kişiler için ayrı ayrı tasarlanan gösterge panelleri işinizi çok hızlı yapmanızı sağlar.

2.DNA AKADEMİ Yepyeni ve Zengin Özelliklere Sahiptir

Pamukkale Teknopark destekli projemiz DNA AKADEMİ alt yapısı, 3 ayda bir eklenen yepyeni özelliklerle, endüstriyel standartları ve beklentileri sürekli aşmaktadır. Oyun-ödül sistemi DNA EROS, yeni nesil çevrimiçi test ve anket sistemi DNA AdvanTEST’16, sosyal medya eklentileri ve KampusTUBE bunlardan bazılarıdır.

3.DNA AKADEMİ Ara Yüzlerini Kurumsal Tasarımlarınıza Göre Düzenliyoruz

Çalışanlarınızın veya kullanıcılarınızın alışık olduğu kurumsal tasarımlarınız talebiniz halinde, DNA AKADEMİ ara yüzlerine de uygulanır. Böylece kullanıcılarınız hiçbir yabancılık çekmeden kolaylıkla yeni ara yüzlere alışırlar. Kurumsal adaptasyon süreniz çok kısalır.

4.İş Birliği Araçları

Çalışan veya kullanıcılarınızın, DNA AKADEMİ’de geçirdikleri eğitsel süreyi daha etkin hale getirmek üzere, kullanıcıların kendi aralarında işbirliği yaratmak çok etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle forumlar, proje grupları, AKADEMİ içi mesajlaşma, kişi takip etme gibi özellikler kaynak paylaşımını ve bilginin etkin biçimde yaygınlaşmasını sağlamaktadır.

5.Self-Servis Raporlar

Çalışan veya kullanıcılarınızın, DNA AKADEMİ’de geçirdikleri eğitsel sürede neler yaptıklarını gözlemlemek, izledikleri, etkileşimde bulundukları içeriklerle ilgili detaylı istatistiklere erişmek, aldıkları testlerdeki durumlarını detaylı tablolarda karşılaştırmak, raporları pek çok dosya formatında kaydetmek (.pdf, excel, word gibi) yepyeni Self-Servis Raporlarıyla mümkün. Hem çok hızlı hem çok kolay!

6.DNA EROS Oyunlaştırma (Gamification) Sistemi

Çalışan veya kullanıcılarınızın, satış-öğrenme-fikri katılım-müşteri hizmetleri aktivitelerini, kişiye özel görevler ve eğitsel aktivitelerle, destekleyerek üretkenliklerini artırmak istemez misiniz? DNA EROS, çalışanlarınızın performanslarını artırmanıza yardımcı olan, “aktivite tabanlı” bir oyun-ödül yazılımıdır.

[/vc_co lumn_text]

ipragazlogosuİpragaz Kimdir?

İpragaz, Eureka Metal A.Ş. adıyla 1961 yılında kurulmuş, sektördeki ilk tüp dolumunu gerçekleştirmiş, İzmit Yarımca’da, Türkiye’nin ilk Resmi Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) dolum tesisini ve dolum istasyonlarını faaliyete geçirmiştir.

Türkiye enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz, 50 yılı aşkın tecrübesiyle ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye’deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün öncüsüdür. Türkiye’nin en büyük 25 firması arasında yer alan İpragaz; Türk LPG sektörünü kurmasının yanı sıra, gerek şirket hacmi, gerek Türkiye’nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanları ile Türk Ekonomisi’ne 1961’den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır.

go_logo_greenGO Yakıt Kimdir?

GO, Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonudur. Yarım asrı aşkın köklü geçmişi ile Türkiye’de birçok “ilk”e imza atan İpragaz’ın, akaryakıt sektöründeki markası olan GO, ilk istasyonunu 16 Mayıs 2013 tarihinde Konya’da açmıştır.

Vizyonu “yolların en saygın yakıt istasyonu olmak”, misyonu ise “insana,  geleceğe, araca ve yasalara saygı” olan GO, BADO (Bayi Dostu) felsefesini ilke edinir ve bayisi ile birlikte büyüme yolunda çalışır.

Tüm GO istasyonları, sürdürülebilirlik ilkesi ile çalışır. Elektrik, su, kağıt tasarrufu, GO ENO yakıt ailesi ile daha az karbon salınımı, ayrıştırılmış atık üniteleri ile var olan kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını ve korunmasını amaçlar.

Kurumsal kimliğindeki yeşil renk, trafik ışığının, hareket ve dinamizmini ifade eder. Gri renk, yolların asfaltını ve ilerleyişi, beyaz renk ise yolların şeritlerini simgeler ve İpragaz’ın kılavuzluğunu ifade eder.

LPG sektörünün lider markası İpragaz ve dünyanın en prestijli madeni yağ markalarından biri olan Mobil 1 motor yağları, GO yakıt istasyonlarında müşterileri ile buluşur. GO’da “mutlu müşteri” kuralları geçerlidir. Müşteriler, GO istasyonlarında saygılı, adil ve eşit hizmet alır, her türlü fikir ve önerilerini paylaşabilirler.

Comments are closed.