Dünya Göz Hastaneleri Online Eğitime DNA Akademiyle Başlıyor

Ülkemizin önde gelen göz hastanelerinden Dünya Göz Hastaneleri kurumsal çalışanlarının ve doktorlarının eğitimlerini internet üzerinden vermek üzere Bilgi Kurdu ile anlaştı.

Dünya Göz Hastaneleri, yenilikçi eğitim stratejilerini uygulamak ve sağlık personelini kısa zamanda mevzuatlarla uyumlu hale getirmek üzere, Bilgi Kurdu’nun sunduğu DNA Akademi E-Öğrenme Platformunu seçti.

Bilgi Kurdu tarafından sunulan yeni nesil eöğrenme platformu DNA Akademi esnek ve değişebilir tematik arayüzü ve tüm mobil cihazlarla uyumluluğuyla öne çıkıyor.

DNA Akademi Demosu için tıklayın !

 Neden DNA AKADEMİ’yi Tercih Ettiler ?

1.DNA AKADEMİ Sezgisel Arayüze Sahiptir

İster uzman düzeyinde, isterseniz de henüz bilgisayar kullanımında çırak seviyesinde olun, DNA AKADEMİ’nin kolay-sade ve şık ara yüzleri sayesinde, kullanıcılar mutlu bir deneyim yaşarlar. Kullanıcı, editör, yönetici rollerindeki kişiler için ayrı ayrı tasarlanan gösterge panelleri işinizi çok hızlı yapmanızı sağlar.

2.DNA AKADEMİ Yepyeni ve Zengin Özelliklere Sahiptir

Pamukkale Teknopark destekli projemiz DNA AKADEMİ alt yapısı, 3 ayda bir eklenen yepyeni özelliklerle, endüstriyel standartları ve beklentileri sürekli aşmaktadır. Oyunlaştırma (gamification) yazılımı DNA EROS, yeni nesil çevrimiçi test ve anket sistemi DNA AdvanTEST, sosyal medya eklentileri bunlardan bazılarıdır.

3.DNA AKADEMİ Ara Yüzlerini Kurumsal Tasarımlarınıza Göre Düzenliyoruz

Çalışanlarınızın veya kullanıcılarınızın alışık olduğu kurumsal tasarımlarınız talebiniz halinde, DNA AKADEMİ ara yüzlerine de uygulanır. Böylece kullanıcılarınız hiçbir yabancılık çekmeden kolaylıkla yeni ara yüzlere alışırlar. Kurumsal adaptasyon süreniz çok kısalır. 

4.İş Birliği Araçları

Çalışan veya kullanıcılarınızın, DNA AKADEMİ’de geçirdikleri eğitsel süreyi daha etkin hale getirmek üzere, kullanıcıların kendi aralarında işbirliği yaratmak çok etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle forumlar, proje grupları, AKADEMİ içi mesajlaşma, kişi takip etme gibi özellikler kaynak paylaşımını ve bilginin etkin biçimde yaygınlaşmasını sağlamaktadır.

5.Self-Servis Raporlar

Çalışan veya kullanıcılarınızın, DNA AKADEMİ’de geçirdikleri eğitsel sürede neler yaptıklarını gözlemlemek, izledikleri, etkileşimde bulundukları içeriklerle ilgili detaylı istatistiklere erişmek, aldıkları testlerdeki durumlarını detaylı tablolarda karşılaştırmak, raporları pek çok dosya formatında kaydetmek (.pdf, excel, word gibi) yepyeni Self-Servis Raporlarıyla mümkün. Hem çok hızlı hem çok kolay!

6.DNA EROS Oyunlaştırma (Gamification) Yazılımı

Çalışan veya kullanıcılarınızın, satış-öğrenme-fikri katılım-müşteri hizmetleri aktivitelerini, kişiye özel görevler ve eğitsel aktivitelerle, destekleyerek üretkenliklerini artırmak istemez misiniz? DNA EROS, çalışanlarınızın performanslarını artırmanıza yardımcı olan, “aktivite tabanlı” bir oyunlaştırma-ödül yazılımıdır. Sadece DNA AKADEMİ’de!

Bankalar için DNA Eros alt yapısı ile hazırlanan Liderler Ligi – Liderler Yarışıyor demosu için tıklayın!

Dünya Göz Hastaneleri Kimdir?

 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 22 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

 Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı.

 Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Bursa, Sakarya, Tekirdağ,Gaziantep ve Konya olmak üzere 11 ayrı ilde 20 şube ve yurt dışında Almanya ve Gürcistan’da bulunan 3 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup İzmir, Bakü ve Amsterdam’da açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor.

Comments are closed.