Nihal Şirin İle İşbirliğinde Hazırlanan Yeni Online Eğitimlerimiz

Nihal Şirin Yücelgen ve Bilgi Kurdu işbirliğinde hazırlanan yepyeni online eğitimlerimiz…

Nihal Şirin Online Sunum Hazırlama Etkili İletişimZor Zamanlarda Özenli İletişim 1 & 2

Günümüz koşullarında kendimizle ve dünya ile iletişim kurma biçimimiz tahminlerimizin çok ötesinde bir değişime uğruyor. Bu değişime ayak uydurmak üzere mevcut İletişim Kiti’mizi gözden geçirmemiz gerekiyor.

Evet dijital dünya elimizin altında peki ya onu nasıl kullanacağımızın bilgisi ? İşte bunu biraz konuşmaya ihtiyacımız var.

Zor Zamanlarda Özenli İletişim başlıklı eğitimlerimizde bu konuyu ele alıyoruz. İşimize yansımalarını konuşuyor, becerilerimizi geliştirmek için ihtiyacımız olanları toparlıyoruz. Bazıları anlayışımızı dönüştürmeyi gerektirirken bazıları oldukça teknik ipuçları ile farkındalığımızı güçlendiriyor…

Online Sunum & Eğitimlerde Ustalaşmak

Buna ek olarak dijital ortam farkındalığı da yine konuşacağımız konularımız arasında yer alıyor. Sanal ortamda konuşurken, bilgimizi aktarırken veya sunum yaparken başarılı olabilmenin, etkili olabilmenin anahtarlarını Online Sunumlarda Ustalaşmak eğitiminde ele alıyoruz. Online sunum hazırlama ve online iletişim teknikleri bilgilerinin harmanlandığı eğitimlerin tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Zor Zamanlarda Özenli İletişim & Online Sunumlarda Ustalaşmak Tanıtım Videosu

Tanıtım broşürünü buradan indirebilirsiniz.

Nihal Şirin Yücelgen

Konuşmacı, Eğitmen, Yazar

Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı mezunudur. 1995-2008 yılları arasında birçok televizyon kanalında haber ve program sunmuştur. 1999 yılından beri eğitmen ve konuşmacı olarak onbinlerce kişiye ulaşan Nihal Şirin özellikle Konuşma/Sunum Becerileri, Hikaye/Drama, İletişim, Duygusal Zeka, Farkındalık ve Yaşam Felsefesi konularında eğitimler, seminerler vermektedir.

Hazırladığı eğitimler kapsamında duygusal zeka, sunum hazırlama, etkili iletişim teknikleri, etkili sunum teknikleri, lider konuşmacı olmak, profesyonel sunum hazırlama konularında da danışmanlık vermektedir.

Yazı ve felsefe özel çalışma alanlarıdır. Türkiye’deki birkaç oyunculuk okulunu tamamlamış yurt dışında programlara katılmıştır. Önemli bir aydınlanma ekolü olan Zen konusunda öğretmeni Cem Şen ile birlikte eğitimini ve çalışmalarını sürdürmektedir.

‘Hayatımız Çorba’  ve ‘Konuşmada Şibumi’ kitaplarının yazarıdır.

Web sitesi: nihalsirin.com

Comments are closed.