Ana Sayfa   Hakkımızda   Etkinlikler   Haberler   Blog   İletişim
E-Oryantasyon Nedir?

Bilgi Kurdu EOryantasyonKurumların yeni işe alımlarda kurumsal kültürü, prosedürleri, iş ilkelerini tanıtmak zorunda olduğu bir süreçtir oryantasyon programları. Gelişen eğitim teknolojileri sayesinde, özellikle e-öğrenme sistemi, pek çok farklı bileşeni kullanarak (ses, video, animasyon, oyun vb.) sınıf içi oryantasyon programlarının yerini almaya başlamıştır.

Hem zaman kazandırıcı, hem maliyet düşürücü, aynı zamanda da işe yeni girenlerin kurumu çok daha kısa sürede tanımasını sağlayan e-oryantasyon programları, yöneticilere ve iş arkadaşlarına sonrasında koçluk yapmaları için fırsat veriyor.
 
E-oryantasyon programlarının etkinliğini artırmak ve daha hızlı tamamlanmalarını sağlamak ise ancak mevcut oryantasyon programlarıyla bütünleşik ve esnek bir e-öğrenme siteminin kurulmasıyla mümkün oluyor.
 
Bilgi Kurdu olarak tasarladığımız e-oryantasyon projeleri kapsamında 360 derece panaromik fotoğraflama tekniği ile kurum/fabrika/mağaza içi dolaşım, firmanın organizasyon yapısı, kurum kültürünün anlaşılabilmesi için çeşitli oyunlar, dünyada ve Türkiye’de sektörel gelişmeler ilgi çekici görseller ile aktarılıyor. Böylelikle hayli etkileşimli, eğlenceli, kişilerin sıkılmadan kısa zamanda kurumu tanıyacakları, prosedürleri öğrenecekleri bir içerik sunuluyor.

Etiketler : Eöğrenme, E-Öğrenme, Uzaktan Eğitim, Online Eğitim, eğitim yönetim sistemi, oyun

Yorumlar

Hiç yorum eklenmemiş. İlk yorumu sen ekle.

Yorum Gönder


Ad Soyad :
E-Mail :
Yorum Başlığı :
Yorum :
ÜRÜNLER ÇÖZÜMLER EĞİTİMLER DEMOLAR MÜŞTERİLERİMİZ & İŞ ORTAKLARIMIZ HABERLER & ETKİNLİKLER
© 2009 Bilgi Kurdu | Web Tasarım MW